wynajem podestów ruchomych

Rozliczanie wynajemu podestów ruchomych

Szef podpisał kontrakt z inną firmą i teraz mamy większe hale w magazynie. Na początku miał być sam Kraków i firma która ma wynajem podnośników, ale ta firma ma jeszcze filie i potrzebowała dla nich większe przestrzenie. Na szczęście nasza sieć magazynów, też posiada oddział w Kielcach, dlatego ta firma co wynajem zwyżek prowadzi, od razu podpisała długoletni kontrakt.

Wynajem podestów ruchomych – gdzie się pomieści?

wynajem podestów ruchomychFajnie, bo to stały dochód dla firmy, jednak przestrzeń magazynowa się zmniejszyła, a przecież jedna firma co obsługuje polecany wynajem podestów ruchomych Katowice nie może być jedynym chlebodawcą. Dlatego szef postanowił wykupić też kilka magazynów w Katowicach i rozszerzyć swój zasięg terytorialny. W chwili obecnej główną firmą jaką obsługujemy to właśnie firma, która prowadzi wynajem zwyżek w Krakowie i ona jest największym udziałowcem przestrzeni magazynowej szefa. W zasadzie nasz kierownik mówi, że szefowie znają się dobrze, bo ten co ma wynajem podnośników jest szwagrem wujka ciotecznego jego kuzynki od strony żony. W zasadzie to nie moja sprawa ja się zajmuję tutaj tylko księgowością. Patrzę w te rachunki, faktury, weksle i ustawy rządu, by szybko reagować. Głownie jak odpisać od podatku ten cały wynajem podnośników, ponieważ szef te podnośniki użył do zawieszenia wielkiego reklamowego baneru na frontowej ścianie firmy. Spokojnie sobie ze wszystkim poradzę, mam nadzieję, że dzięki tej pracy, kiedy ja będę potrzebował wynajem podnośników, to będę mógł liczyć na upusty ze strony właściciela tej firmy.

A niedługo pewnie taki wynajem zwyżek się przyda, dlatego, że będę dekorował ogród, ponieważ moja pierworodna się żeni. Tak, żeni się, takie czasy. Jednak ja bardzo, jej wybrankę serca polubiłem i mogę spokojnie ją usynowić. Póki co skupiam się na tym, aby było dobrze.


Opublikowano

w

przez

Tagi: