spoty reklamowe

Irytujące przerwy reklamowe i tanie spoty reklamowe

Chyba każdy z nas nie lubi tego uczucia gdy ogląda ciekawy film i nagle jest przerwa reklamowa. Mnie to kompletnie wybija z rytmu. Czasem nim skończą się półgodzinne spoty reklamowe, zdążę zapomnieć co było ostatnią sceną.

Spoty reklamowe powinny być ciekawe

spoty reklamowePonadto zawsze zaczynam się irytować. Oczywiście robię coś podczas reklamy, ponieważ trwają one w nieskończoność. Zmywam naczynia, idę się umyć lub po prostu przełączam na inny kanał. Mimo wszystko stale muszę pilnować czy poprzedni film się nie zaczął i doprowadzam się do podwójnej furii. Jest kilka stacji telewizyjnych, które szanując swoich odbiorców, zniosły przerwy reklamowe w trakcie filmu. Uważam, że to jedna z ich najlepszych decyzji. Trudno oglądać dwadzieścia minut filmu i pół godziny reklam. Moim zdaniem filmy reklamowe powinny być puszczane pomiędzy programami. Mogą mieć nawet wyznaczone pół godziny, byleby nie leciały w trakcie programów. Dla mnie filmy promocyjne i tanie spoty reklamowe powinny być po prostu interesujące, a nie wmuszane mi w trakcie filmu. Negatywne emocje mogą również mieć wpływ na nasz odbiór reklam. Przez to, ze stale będą dla nas uciążliwe w oglądaniu, możemy zacząć ich po prostu nie znosić. To bardzo częste zjawisko. Szczególnie denerwują mnie w ten sposób filmy korporacyjne. Ma ktoś ogromną korporację, a reklamuje się milion razy dziennie.

Ja wiem, że video marketing jest skuteczny, ale czasem możemy z nim po prostu przesadzić. Tak był z reklamą Eweliny Lisowskiej. Ludzie reklamujący się w telewizji, powinni podchodzić do tego z większą rozwagą.


Opublikowano

w

przez

Tagi: