maszyny juki

Sklep z maszynami juki

Od wielu, wielu lat prowadzę własny sklep w którym można kupić różnego rodzaju maszyny szwalnicze. Co prawda szycie już nie jest takie popularnie, jak było kiedyś, ale nadal jest wiele zakładów, które szyją i potrzebują maszyn do szycia.

Maszyny juki i ich sprzedaż

maszyny jukiRównież bardzo często do tego mojego sklepu przychodzą panie, które kupują maszyny domowe, które są im potrzebne po to, żeby szyć rzeczy nie na sprzedaż, ale dla siebie, dla swojej rodziny. Są to tak zwane można powiedzieć, że szwaczki z zamiłowania, a takich jest na prawdę dużo, chociaż pewnie jest to dla was zaskoczenie, bo generalnie ludzie teraz odeszli od szycia, ponieważ dużo taniej wychodzi pójście do sklepu i kupienie rzeczy, która jest nam potrzebna. Taka maszyna domowa nie jest droga. Dużo droższe od takich maszyn są na przykład maszyny juki. Jednakże taka maszyna juki raczej jest wykorzystywana w zakładach krawieckich, czy profesjonalnych szwalniach. Generalnie rzecz biorąc są to maszyny można powiedzieć, że z górnej półki, są wykonane bardzo porządnie i ogólnie na takie zwykłe krawieckie przeszycia, czy przeróbki taka profesjonalna maszyna po prostu nie jest potrzebna. Dlatego też do domu, do własnych użytków ja moim klientkom zawsze polecam te tańsze maszyny, które również są bardzo dobrej jakości. Czasami też do mojego sklepu sprowadzam maszyny na indywidualne zamówienie klientów. Zdarza się bowiem tak, że moimi klientami są jakieś wielkie firmy krawieckie, które potrzebują konkretnej maszyny, która jest warta, że tak powiem majątek, a normalne jest, że w moim asortymencie takich właśnie maszyn nie mam.

Istniałaby obawa, że po prostu taka maszyna mi się nie sprzeda, wskutek czego będę bardzo, ale to bardzo stratny. Jednakże każdy może zamówić daną maszynę, a ja ją sprowadzę od producenta.


Opublikowano

w

przez

Tagi: