dj

Nowoczesne wesela z dj’em

Jak wiadomo, z biegiem czasu wszystko się zmienia. Zmienia się moda, muzyka, technologia, nasze przyzwyczajenia, a nawet sposób świętowania czy tradycje. Zmiany pojawiają się wszędzie – w dużych miastach jak Bydgoszcz czy Toruń, ale też w mniejszych miejscowościach, lub nawet wsiach.

Dj zajmie się muzyką na uroczystości

djZ pośród wszystkich uroczystości, wydaje się, że największe zmiany zaszły w organizacji wesel. Coraz częściej nie mamy ochoty na długie, rodzinne spotkania, a także na czasochłonne przygotowania do przyjęcia w domu wspomnianej już rodziny czy innych gości. Niegdyś, na każde wesele zapraszana była nawet najdalsza rodzina, która z przyjemnością na nie przyjeżdżała. Dzisiaj jednak młoda para woli zaprosić najbliższych krewnych oraz przyjaciół. Czasem nawet nie organizują wesela, tylko skromny obiad z lampką szampana. Co więcej, wodzirej zostaje pominięty, i dj zajmuje się muzyką na weselu. Co więcej, wodzirej tym bardziej zostaje pominięty, ponieważ nawet jeśli organizujemy większe wesele, to unikamy tylu zabaw i gier co lata temu. Aczkolwiek, zawsze pozostaną rzeczy które nigdy się nie zmienią. Jako przykład może posłużyć piętrowy tort o północy, czy rzucanie wiązanką oraz krawatem lub muszką. Koniecznością jest wciąż odpowiednio ozdobiona sala oraz organizacja wieczoru panieńskiego oraz kawalerskiego, na których zasady są takie same jak zawsze – na wieczorze panieńskim bawią się tylko panny, a na kawalerskim tylko kawalerzy. Podsumowując, niezależnie czy uroczystość jest organizowana w Toruniu, czy też Bydgoszczy najbliższa rodzina musi być obecna.

Musi także być wybrana osoba zajmująca się zabawianiem gości – coraz częściej jest nią dj lub ktoś z orkiestry. Niekoniecznie muszą być wręczane kwiaty – coraz częściej są zastępowane dobrym winem.

Więcej na stronie http://weselny-wodzirej.pl


Opublikowano

w

przez

Tagi: