Profile aluminiowe

Zakupy profili i katowników aluminiowych

W tamtym tygodniu musiałem zrobić można powiedzieć, że zakupy związane z aluminium. Niestety popsuły mi się dwa profile aluminiowe i musiałem jechać do sklepu po to, żeby zakupić nowe. Pojechałem do sklepu i tam okazało się, że na szczęście profil aluminiowy jest przeceniony, a jak już się weźmie dwa, to w ogóle cena jest niska.

Profile aluminiowe mi się popsuły

Profile aluminioweTą promocję zobaczyłem w gazetce, którą rozdawali przy sklepie, jak się do niego wchodziło. Chodziłem po sklepie dobre piętnaście minut, ale kompletnie nie mogłem znaleźć gdzie w tym sklepie znajdują się profile aluminiowe. Szukałem, szukałem, ale niestety znaleźć nie mogłem. Na szczęście pomogła mi znaleźć ten dział miła dziewczyna, która była jedną z pracownic sklepu. Po tym, jak już wybrałem te profile, to zobaczyłem na półce sklepowej, że jak się kupi trzy profile, to za darmo jest dawany kątownik aluminiowy, który sam bez owych profili kosztuje całkiem sporo. Także wziąłem trzy profile i owy kątownik miałem za darmo. Trochę jeszcze rozglądałem się po sklepie, co i jak bo akurat był to mój dzień wolny i nie miałem nic innego, ciekawszego o zrobienia, niż chodzenie po sklepie, a skorzystałem z okazji, bo normalnie rzadko bywam w sklepie, ponieważ po prostu nie mam na to czasu. Jednakże nic innego oprócz wspomnianych przeze mnie wyżej rzeczy nie kupiłem, ponieważ generalnie rzecz biorąc nic innego nie było mi już potrzebne.

Jakby była jakaś fajna promocja na rzecz, która potencjalnie mogłaby mi się przydać, to pewnie bym się skusił, jednakże chodząc po sklepie i przeglądając oferowany przez niego asortyment nie znalazłem dla siebie szczerze mówiąc nic, a nic ciekawego. Generalnie też jestem osobą, która lubi dane rzeczy kupować, że tak powiem na bieżąco, wtedy jak już rzeczywiście coś mi będzie potrzebne.


Opublikowano

w

przez

Tagi: