oprogramowanie cad cam

Koniec kryzysu w branży i oprogramowanie cad cam

Ostatnie wydarzenia sprawiły, że życie informatyka w naszym kraju znów nabrało kolorów. Gdy już był na naszym rynku absolutny przesyt, gdy co roku studia kończyły setki młodych ludzi chcących jak najszybciej zarabiać miliony, a przez to wszyscy zarabialiśmy tysiące, karta zupełnie się odwróciła.

Oprogramowanie cad cam i zlecenia

oprogramowanie cad camSam już zaczynałem pakować walizki i rezerwować bilety do Anglii gdy okazało się, że nie muszę tego robić. Otworzyłem skrzynkę mailową i zobaczyłem dwie wiadomości – w pierwszej miałem zlecenie na cnc program. Ok, fajnie, to już jedna dobra wiadomość, zwłaszcza biorąc cenę która bardziej pasowała do dawnych czasów, gdy dobrych informatyków było w kraju zaledwie paru, nim wszyscy zostali zalani nowicjuszami świeżo po studiach robiącymi wszystko za pół darmo. Druga wiadomość również była zleceniem. Ta jednak była na oprogramowanie cad cam. No, szału nie było, ale zaczynałem się czuć jak kiedyś. Z ciekawości sprawdziłem co piszą na forach i ogólnie w Internecie. Okazało się, że tak wielu informatyków wyjechało z kraju na zachód, że obecnie popyt znów zaczął przewyższać podaż i możemy dawać takie ceny jakie chcemy. To była jedna z najlepszych wiadomości jakie w życiu przeczytałem. Oczywiście i tak nie wróciliśmy do cen sprzed lat, ale ładnie nadrobiliśmy straty.

Mogłem znów jeździć swoim paliwożernym potworkiem posiadającym setki koni mechanicznych bez obaw o wydatki na stacji benzynowej i zabierać żonę do najdroższej restauracji w mieście. Tym razem postanowiłem jednak odłożyć trochę pieniędzy na wypadek kolejnego takiego kryzysu.

Oprogramowanie tworzy firma EZ – CAM


Opublikowano

w

przez

Tagi: