druk wizytówek

Czy druk wizytówek jest drogi?

Reklama dźwignią handlu. To prawda stara jak świat i do dziś sumiennie się sprawdza. Dlatego jeśli mamy własną firmę, nie powinniśmy oszczędzać na reklamie. Internet jest obecnie najlepszym miejscem do reklamowania się, więc właśnie tam szukamy usług i przedsiębiorstw.

Druk wizytówek – różne sposoby

druk wizytówekJednak nadal dobrze sprawdzają się też stare sposoby, jakimi są wizytówki i reklamy w prasie. Wizytówki kojarzą nam się z klasą i elegancją. Zazwyczaj posiadają je bardziej prestiżowe przedsiębiorstwa i dlatego utarł się taki stereotyp. Bardzo miło jest zostać obdarowanym taką wizytówką. Wówczas czujemy się ponownie zaproszeni do danego miejsca i zazwyczaj faktycznie tam wracamy. Skoro więc kojarzą nam się one z taki prestiżem, to czy są drogie? Otóż drukowanie wizytówek to groszowe sprawy. Za 100 reklamujących nas prostokątów, zapłacimy około 20 złotych. Mowa tu oczywiście o tych najprostszych formach. Takich, które nie mają zbyt wielu kolorów, treści. Są po prostu zwięzłe i bardzo proste. Droższe już będą te, które projektujemy z rozmachem. Dziś projektowanie wizytówek to również sztuka. Możemy się tym zająć sami, ale specjalistą w tej dziedzinie jest grafik. Możemy skorzystać z jego usług i wcale nie będzie to kosztowało zbyt wiele. W końcu to tylko mała wizytówka, a my będziemy mieć pewność, że wygląda dobrze. Dziś druk wizytówek odbywa się w różny sposób. Możemy zażyczyć sobie jakieś wypukłe napisy, brokatowe itp. Tak naprawdę mamy dowolność, tylko musimy znaleźć taki zakład, który nam się tego podejmie. Im większe udziwnienia, tym więcej zapłacimy. Możemy dodać laminowanie, specjalny papier itp.

W takim dużym mieście jak Kraków, znajdziemy mnóstwo zakładów, które zechcą nam je wykonać. Tak naprawdę jednak króluje prostota. Nie trzeba dużo wydać, by zabłysnąć. Polecam druk wizytówek –  krkwizytowki.pl.


Opublikowano

w

przez

Tagi: