montaż anten

Przewóz anten do Krakowa

Miałem świetną wyprawę ostatnio do najpiękniejszego miasta w Polsce. Wiozłem anteny do hurtowni w Krakowie i jak już rano wjeżdżałem do tego miasta ukazało mi się jako majestatyczne i piękne.

Anteny są bardzo popularne w Krakowie

montaż antenNo, jednak praca wymaga poświęceń. Wiozłem te anteny do hurtowni, aby firma mogła rozpocząć montaż anten w Krakowie na dużą skalę. Dowiedziałem się przed wyjazdem, że ta firma jest na tak bardzo rozchwytywana w Krakowie, że ustawianie anten wykonuje jako usługę zupełnie gratisową. Bardzo mi to zaimponowało i pomyślałem, że w naszym mieście też by się taka firma przydała.
No nic, u nas za to instalacja anten jest tak droga, że każdy użytkownik anteny robi sobie to na własną rękę. Chociaż prawdą jest, że w Krakowie robią słabe anteny Kraków, dlatego je wiozę do tego miasta kultury. Chciałbym zobaczyć na własne oczy jak im idzie ten montaż anten, czy rzeczywiście idzie im tak to świetnie jak głosi fama. Z tego co się dowiedziałem, monterzy ścigają się między sobą, który wykona ustawianie anten w krótszym czasie. Oczywiście, instalacja anten wchodzi w pełny zakres konkurencji na czas. Rekordziści podobno wykonują całą, kompletną czynność w niecałą godzinę. No cóż, dowiedziałem się o tym już na miejscu kiedy piłem kawę w kantorku jak dowiozłem anteny. Kraków zapraszał na zwiedzanie, jednak nie wytrzymałem z ciekawości i tu wam się przyznam, że pojechałem na montaż anten w Krakowie. I faktycznie poszło chłopcu całkiem szybko, jednak jak już wchodziła instalacja anten, to zaczął się nieco gubić i zdecydowanie łączny czas to było góra ponad dwie godziny.

Kraków to miasto legend i powinienem wziąć to jako pierwsze pod uwagę. Jedne co dla mnie było faktem, to że usługi są tanie i ustawianie anten jest faktycznie wliczone w cenę. Nazajutrz wracałem.


Opublikowano

w

przez

Tagi: