Firma taty i najlepsza automatyka do bram

Wraz z rodzicami mieszkamy na osiedlu domów jednorodzinnych w Poznaniu. Jestem na ostatnim roku studiów i często pomagam tacie w pracy. Mój tata od wielu lat prowadzi własną firmę, która jest dość znana na poznańskim rynku.

Automatyka do bram z Poznania jest ważna

automatyka do bramTata sprzedaje różne bramy wjazdowe od skrzydłowych po przesuwne A także ogrodzenia, które są kute, żeliwne i inne. Nieodłącznym elementem sprzedaży jest oczywiście najlepsza automatyka do bram z Poznania, która jest stosowana we wszystkich rozwiązaniach, jakie oferuje tata. Tata bardzo ciężko pracuje i dzięki temu właśnie odnosi tak ogromne sukcesy. Jest cenionym przedsiębiorcą i kiedyś nawet pisali o nim w jakimś periodyku. Tata współpracuje z wieloma producentami, dzięki czemu ma różne bramy wjazdowe oraz różnego rodzaju ogrodzenia na sprzedaż. Jeżeli chodzi o serwis, to prowadzi go zawsze producent. Tata odpowiada tylko za sprzedaż. Moja mama jest bardzo dumna z taty, bo dzięki jego zaangażowaniu w działalność nasza sytuacja materialna znacznie się poprawiła. Ja często pomagam tacie w rozliczeniach. Wprowadzam do systemu bramy wjazdowe, które zostały sprzedane, a także składam zamówienia na ogrodzenia i wysyłam takie zlecenia e mailem do producentów. Dzięki temu tata ma dużo więcej czasu na ważne sprawy, którymi musi się osobiście zajmować. U taty pracuje taki Kazik, który mu pomaga i siedzi w sklepie, gdzie sprzedaje bramy wjazdowe, płoty i ogrodzenia. Sklep taty zapewnia także transport towaru do klienta, więc jest to naprawdę kompleksowa obsługa.

Po studiach chcę pracować w logistyce, ale póki co będę pomagać tacie. Jak znajdę pracę, to będzie musiał zatrudnić kogoś do księgowości, ponieważ sam nie będzie miał czasu zajmować się papierami. Jestem szalenie dumny z mojego taty i bardzo go cenię. Jest dla mnie wzorem.


Opublikowano

w

przez

Tagi: