tenis dla dzieci warszawa

Tenis dla dzieci prowadzony przez mojego chłopaka

Z Tomkiem jesteśmy parą od trzech lat. Mieszkamy razem w centrum Warszawy od roku i doskonale się dogadujemy. Na Ochocie jest tylko jedna szkoła tenisa, która należy właśnie do Tomka. Mój chłopak zatrudnia kilku instruktorów ale sam też prowadzi lekcje tenisa i ma bardzo dużo zajęć.

Tenis dla dzieci w Warszawie staje się modny

tenis dla dzieci warszawaMnie nigdy nie interesowała nauka tenisa, mimo iż Tomek wielokrotnie mnie namawiał. W sumie to w ogóle nie uprawiam żadnego sportu, ponieważ nie mam na to czasu. Wiem, że taki sport jak tenis pozwoliłby mi na polepszenie kondycji i wzmocnienie rąk, ale na razie jeszcze poczekam. Ostatnio Tomek jak wrócił po zajęciach powiedział mi, że coraz modniejszy robi się tenis dla dzieci warszawa i już wiele szkól wprowadziło takie zajęcia. Jeden z jego instruktorów ma doświadczenie, jeżeli chodzi o tenis dla dzieci, bo już prowadził takie zajęcia i wie dokładnie na czym polegają. Powiedziałam mu zatem, nie ma się w ogóle nad czym zastanawiać tylko poszerzyć swoją ofertę i wprowadzić od razu lekcje tenisa dla dzieciaków i na pewno będzie duże zainteresowanie. Następnego dnia z samego rana porozmawiał ze swoim instruktorem Darkiem i ustalili, że Darek będzie prowadził lekcje tenisa w każdy piątek i będzie uczył dzieci. Darek bardzo się ucieszył na propozycję Tomka i od razu zabrali się za nagłośnienie swojej nowej oferty. U nas w Warszawie tenis to bardzo prestiżowy sport i rodzice bardzo chętnie przyprowadzają swoje pociechy na lekcje tenisa, aby już za młodu nauczyły się grać.

Dzisiaj postanowiłam odwiedzić Tomka w pracy i poszłam do niego na korty. Na wszystkich kortach odbywała się nauka tenisa i Tomek pracował z jakimś klientem na jednym z nich. Poszłam do biura, żeby tam na niego zaczekać. Przyniosłam mu obiad, ponieważ w każdy wtorek kończę późno zajęcia.


Opublikowano

w

przez

Tagi: