panele 3d

Hurtownia z panelami 3D

Nazywam się Olek i jestem pracownikiem hurtowni, która sprzedaje panele 3d, podłogi z drewna, panele ścienne 3d, parkiety czy panele dekoracyjne 3d a nawet płytki.

Panele 3D popularnym materiałem w dekoratorstwie

panele 3d

W naszej hurtowni ceny są naprawdę niskie i jest spore zainteresowanie. Jeżeli chodzi o panele 3d cena jest atrakcyjna ponieważ z uwagi na wysoką sprzedaż często je zamawiamy. Również nasze panele ścienne 3d także mają najlepsze na rynku ceny. U nas w hurtowni razem ze mną jest jeszcze kilku sprzedawców. Hurtownia jest naprawdę duża i ma własny wielki magazyn z tyłu budynku. Ja codziennie dostaję limit na sprzedać określonego towaru. Ostatnio miałem sprzedać w jak największej ilości panele ścienne 3d, ponieważ dostaliśmy na magazyn od producenta sporą ilość za naprawdę dobrą cenę. Innym razem sprzedawałem głównie panele 3d, ponieważ mieliśmy już końcówki serii i sprzedawaliśmy je po promocyjnych cenach. Każdy z pracowników dostaje dzienny plan, który musi wykonać. Plany są realne i nie było jeszcze sytuacji, żeby mi się nie udało go wykonać. Dzisiaj przyjechał klient, który ma własny sklep i kupił z naszej hurtowni panele 3d w ilości trzystu metrów kwadratowych oraz panele ścienne 3d z wzorem figur geometrycznych w ilości dwustu metrów kwadratowych. Sprzedaż tego dnia miałem naprawdę na wysokim poziomie i jestem pewien, że dostanę od szefa premię. Maciej, mój kolega też dziś miał farta, bo sprzedał panele dekoracyjne 3d, które były w dość wysokiej cenie, ale klientowi się spodobały i wybrał kilka wzorów. Z Maciejem często spotykamy się po pracy i idziemy na piwo, albo coś zjeść.

Tego dnia po udanym wyniku sprzedażowym także postanowiliśmy wyjść, aby to uczcić. Maciek zażartował, że jakby brakowało mu do celu to na pewno sam by kupił jakieś panele 3d po niskiej cenie, żeby podbić wynik.


Opublikowano

w

przez

Tagi: