stacje transformatorowe

Sklep internetowy i doskonałe stacje transformatorowe

Mój szef często prosi mnie o różne rzeczy i w tej firmie to chyba jestem od wszystkiego. Pracuję w sklepie internetowym i obsługuję dostawy, zajmuję się wysyłką. Miałam stworzyć na stronie nową kategorię.

Od niedawna sprzedajemy stacje transformatorowe

stacje transformatoroweByły to szafy sterownicze, które od niedawna sprzedajemy oraz stacje transformatorowe i różny sprzęt informatyczny. W tej pozycji były już rozdzielnice średniego napięcia oraz dodatkowo w podkategorii rozdzielnice niskiego napięcia. Zrobienie kategorii nie stanowiło problemu, tylko musiałam jeszcze wprowadzić szczegółowe dane, ale ich nie miałam. Zadzwoniłam do Tomka, który pracuje na magazynie i poprosiłam o pomoc. Uzyskałam od niego wszystkie informacje i mogłam działać. Tomek dał mi też wytyczne jeżeli chodzi o baterie kondensatorów, więc tworzenie kategorii było już w tym momencie banalnie proste. W międzyczasie wpadły mi zamówienia, które miałam zrealizować, ale zawsze jest komunikat na stronie, że realizacja trwa do dwóch dni, więc nie przejmowałam się, że dziś mogę nie zdążyć. Kiedy już wprowadziłam baterie kondensatorów do nowej kategorii to mogłam spokojnie zająć się resztą. Od razu przyszedł mój szef i pochwalił moją pracę. Zapytał skąd takie szczegółowe informację i czy znam strukturę budowy jeżeli chodzi o doskonałe stacje transformatorowe, więc powiedziałam mu, że Tomek mi udzielił pomocy, bo sama to bym nie była w stanie tam zamieścić żadnych informacji. W końcu zajęłam się zamówieniami.

Jeden klient zamówił rozdzielnice średniego napięcia i prosił o szybką wysyłkę, więc od razu przekazałam informację do Tomka, który się tym od reki zajął. Kurier zawsze przyjeżdża po towar o godzinie osiemnastej i wtedy zabiera wszystkie nasze paczki do wysłania. Mamy specjalnego kuriera z dużym samochodem, żeby wszystko pomieścił.


Opublikowano

w

przez

Tagi: