balustrady

Firma z pomorskiego produkująca balustrady

Nazywam się Mateusz. Jestem magazynierem i pracuję w firmie produkcyjnej. Nasza firma produkuje balustrady różnego rodzaju, wielkości oraz zastosowania.

Największym zainteresowaniem cieszą się balustrady

balustradyNajwiększym powodzeniem cieszą się balustrady całoszklane, na które dostajemy chyba najwięcej zleceń. Klienci przyjeżdżają z całego kraju, ponieważ twierdzą, że najlepsze balustrady w pomorskim znane są w całym kraju. To prawda, ponieważ systemy balustrad jakie oferujemy są naprawdę rewelacyjne i nigdy nie zawodzą. Dzisiaj zadzwonił do nas właściciel sklepu z centrum gdańska i zamówił balustrady całoszklane w ilości stu sztuk. .Byliśmy pod wrażeniem i od razu zabraliśmy się za załadunek towaru na samochód. Do klienta balustrady miały dojechać najpóźniej do godziny szesnastej i nie stanowiło to problemu, bo mieliśmy balustrady całoszklane na stanie i wolnego kierowcę, który od razu jak go załadowaliśmy wyruszył w drogę. Nasza firma także słynie z terminowości i jesteśmy pod tym względem najlepsi na rynku. Cała kadra ponadto jest bardzo zgrana i świetnie ze sobą współpracujemy. Szef często organizuje dla nas wyjazdy integracyjne, które są jednym z elementów gratyfikacji naszej pracy. Oczywiście premie świąteczne dostajemy każdego roku. Mamy sporo zleceń i klientów, więc interes się kręci jak należy. Ostatnio to szef nawet wybudował sobie dom, gdzie zakładali mu balustrady, które pochodzą z naszego magazynu. Szef nas raz nawet zaprosił do siebie na grilla i było naprawdę bardzo przyjemnie. Żona szefa jest bardzo miłą kobietą i bardzo dba o dom. Szef ma czwórkę dzieci, które są w wieku szkolnym i są naprawdę bardzo grzeczne.

Ja nie mam i nigdy nie chciałem mieć potomstwa, na szczęście moja dziewczyna ma takie same poglądy jak ja w kwestii macierzyństwa, więc dogadujemy się idealnie.


Opublikowano

w

przez

Tagi: