Trener personalny okazał się kompetentny

Nigdy nie lubiłam tego chaosu panującego na siłowniach i miejscach, gdzie można uprawiać fitness. Dlatego stwierdziłam, treningi personalne to będzie coś w sam raz dla mnie. Nasza Warszawa to miejsce, gdzie dużo ludzi zaczyna żyć zdrowo, i jest w czym wybierać, jeśli chodzi o oferty.

Najlepszy trener personalny z Warszawy jest rozchwytywany

trener personalnyTaka osoba jak najlepszy trener personalny z Warszawy jest bardzo pożądana, bo dopasowuje wszystko do każdego. Ludzie mają różne organizmy, i jednym pasuje to, innym co innego. Dla mnie trening indywidualny to jak zbawienie, bo nigdy nie chudłam na lekcjach w-fu, gdzie wszyscy robiliśmy te same ćwiczenia. Jedyne co, to powiększyły mi się mięśnie, a tego nie chciałam. No ale co zrobić. Dlatego musiałam działać samotnie. Zadzwoniłam po informację, i trener osobisty umówił się ze mną już na przyszły tydzień. Nie mogłam się doczekać, aż zacznę ćwiczyć, i zadziwię rodzinę moją smukłą figurą. Pani okazała się być bardzo kompetentna. Podnosiła mnie na duchu, gdy nie miałam już siły się ruszać, i motywowała mnie do dalszych działań. Dzięki niej nie poddałam się, tylko dalej brnęłam w to wszystko. Nie byłam tak zupełnie sama, w końcu to ona mnie wspierała. Z każdym dniem czułam jak przybieram na sile, i to takiej wewnętrznej. To była dobra decyzja. Stałam się silniejszą osobą, i fizycznie, i psychicznie. Może nie wszyscy w to uwierzą, ale na prawdę dostałam skrzydeł i moja osobowość stała się mocniejsza i bardziej wyrazista. Już nie byłam taka wstydliwa. Wiedziałam, że dokonałam czegoś wyjątkowego, więc nie mam się co wstydzić.

Moje wcześniejsze przekonania o tym, że wolałam robić wszystko bez widoku innych brały się z mojej niskiej samooceny. Na treningu nauczyłam się, jak żyć z własnym ciałem w zgodzie. Teraz, gdy już treningi z panią się skończyły, dalej je kontynuuję, z moimi znajomymi.


Opublikowano

w

przez

Tagi: