druk cyfrowy

Urodziny dziewczyny, prezent i druk cyfrowy

Nazywam się Franciszek, mam dwadzieścia trzy lata i jestem kierowcą zawodowym. Mieszkamy razem z dziewczyną Klaudią w kamienicy w centrum Wrocławia. Moja dziewczyna Klaudia ma niebawem urodziny i postanowiłem, że wykonam dla niej druk cyfrowy z naszych wspólnych zdjęć.

Druk cyfrowy i zdjęcie na prezent

druk cyfrowyZebrałem kilkadziesiąt zdjęć, które były najlepsze na druk i poszedłem do kumpla, żeby wykonać druk cyfrowy u niego w pracy. We Wrocławiu jest drukarnia cyfrowa, która jest świetna i on właśnie tam pracuje. Wiem, że drukarnia należy do jego taty, który ją prowadzi od wielu lat i zyskał sobie uznanie wśród klientów. Kiedyś nie był u nich dostępny druk cyfrowy ale się rozwinęli. Mój pomysł bardzo się spodobał mojemu kumplowi i wspólnie wybraliśmy zdjęcia, które najbardziej nadają się na druk cyfrowy, który miał być dużych wymiarów i dodatkowo chciałem go oprawić w antyramę. Kumpel druk mi przygotuje na następny dzień, więc miałem czas, żeby udać się jeszcze na zakupy po antyramę, w którą umieszczę druk cyfrowy oraz ulubione czekoladki mojej dziewczyny Klaudii. Kwiaty planuję kupić w dzień jej urodzin, żeby były świeże i pachnące. Kiedy poszedłem odebrać swój druk cyfrowy, to byłem naprawdę bardzo zadowolony, ponieważ wyglądał o wiele lepiej niż sobie to zakładałem. Wiem, że moja dziewczyna na pewno będzie zadowolona z prezentu i wiem, że nawet się nie spodziewa co to będzie. Planują ją także zabrać do pensjonatu pod Wrocławiem na weekend, aby mogła sobie odpocząć i mile spędzić swoje urodziny.

Kiedyś już byłem w tym pensjonacie i wiem, że na pewno jej się spodoba, ponieważ okolica jest przepiękna a w budynku są także pokoje z własną łazienką, co dla mojej dziewczyny jest bardzo ważne. Wszystko gotowe. Jeszcze tylko kwiaty i możemy zacząć świętować urodziny.

Skorzystałem z usług firmy http://www.printon.pl


Opublikowano

w

przez

Tagi: