oklejanie samochodów

Samochody z reklamą

Marketing jest wszędzie. Nie da się odwrócić głowy i nie trafić na jakikolwiek materiał promujący dany produkt lub usługę. Żyjemy w czasach, gdzie, nie ludzie szukają dostawcy, ale to dostawcy szukają odbiorców na swoją ofertę.

Oklejanie samochodów coraz popularniejszą formą reklamy

oklejanie samochodówMinęły czasy, gdy poczciwy Kowalski musi czekać i stać w kolejce, aby cokolwiek kupić. To sprzedawca bądź usługodawca zabiega o klienta w dobie, gdzie konkurencja często oferuje niższe ceny lub adekwatne podejście do rozwiązania. I tutaj dla nich ważna jest reklama. Dlatego też kiedy przemierzam codziennie Kraków, czy to idąc do pracy czy w innym celu, nie sposób natknąć się na wyrastające jak grzyby po deszczu reklamy. Zawsze myślałem że była stolica raczej gustuje w bardziej wyrafinowanych ekspresjach sztuki aniżeli wszędzie wiszące czy stojące banery. Co więcej, duża część budynków, zgromadzonych wokół rynku jest poobklejana wiszącymi szyldami lub materiałami zadrukowanymi kolorowymi farbami. Zapewne przyczyniają się do tego często rozmieszczone agencje reklamowe, które można znaleźć praktycznie na co drugim rogu. Część z nich miesza się ze sklepami dla plastyków, co często może dawać złudne wrażenie, że praca tam wykonana, będzie miała dużo wspólnego z właśnie sztuką. Zresztą stacjonarne formy reklamowania różnych rzeczy są dzisiaj na tyle powszechne, że wręcz nie wystarczające. Modnym, ostatnimi czasy, stało się również profesjonalne oklejanie samochodów – kraków, przy czym nie mówimy tutaj o subtelnej naklejce na drzwiach, a o oklejeniu całego samochodu. Osiągnięte efekty mogą zaskakiwać, w szczególności, gdy cały samochód jest oklejony na przykład matową folią.

 

Zepsuć go natomiast równie łatwo, poprzez umieszczenie informacji o przetwórstwie mięsnym lub innymi informacjami o przedsiębiorstwie. Dlatego uważam że Kraków reklamą żyje, ale zapewne nie da się tego nie powiedzieć o innych polskich miastach.


Opublikowano

w

przez

Tagi: