dekoracje okienne

Pracuję w sklepie z dekoracjami okiennymi

Nazywam się Alan. Mój ojciec ma swój sklep z tapetami w Bydgoszczy i zatrudnił mnie u siebie na stanowisku sprzedawcy. Praca mi się podoba i nie jest trudna.

Dekoracja okien w Bydgoszczy – wybierz dobry sklep

dekoracje okienneW sprzedaży oferujemy różny towar, mamy nawet firany, karnisze czy zasłony, które cieszą się powodzeniem. Ostatnio pomogłem klientowi wybrać firany, po które wysłała go żona i był dość zagubiony, ale wspólnie udało nam się dokonać odpowiedniego wyboru. Dodatkowo namówiłem go na zasłony, które idealnie pasowały do firan, które wybrał. Jeżeli chodzi o tapety to ludzie sami wybierają interesujące ich wzory rzadko proszą o poradę.
Ostatnio tata stwierdził, że przydałaby nam się na wystawie najlepsza dekoracja okien, żeby klienci wiedzieli, że kupią u nas nie tylko tapety, ale także zasłony czy karnisze i firany, których mam naprawdę ogromny wybór. Zająłem się tyn osobiście i na wystawie pojawiła się dekoracja okien, tuż obok były wystawione kolorowe tapety, których próbki tam umieściłem. Bardzo mi się to podobało i rzeczywiście przyniosło zamierzony efekt, ponieważ od tego czasu pojawiało się u nas więcej klientów. Tata ostatnio coraz rzadziej jest w sklepie, ponieważ świetnie sobie sam radzę i dzięki temu ma więcej czasu, żeby jechać po tapety do producenta i odbierać zamówione firany u Pani Krysi, która je dla nas szyje. Poza tym zasłony szyje jej córka, ponieważ obie pracują dla taty. Dziś po pracy wróciłem do domu i jak zjadłem z rodzicami obiad to postanowiłem, że odwiedzę Romana, mojego kumpla, ponieważ już dawno się nie widzieliśmy i było sporo tematów do nadrobienia.

Ostatnio mam więcej obowiązków i doszła mi praca u taty, więc nie mam za dużo czasu dla niego. Moja dziewczyna też narzeka, że jej poświęcam coraz mniej uwagi i na tym postanowiłem w szczególności się skupić.


Opublikowano

w

przez

Tagi: