otolaryngolog

Rozkwit otolaryngologii w Bydgoszczy

Moim marzeniem jest zostać lekarzem, tak jak moja siostra kończy właśnie technikum medyczne w Bydgoszczy i potem ma iść na Uniwersytet Mikołaja Kopernika na medycynę.

Najlepszym otolaryngologiem w Bydgoszczy jest mój wujek

otolaryngologMoja siostra chciałaby zostać jak nasz wujek który jako laryngolog w Bydgoszczy pomaga ludziom, którzy chorują na gardło. Trzeba jednak przyznać że otolaryngologia to całkiem trudna dziedzina medycyny. To nie tylko sprawy związane z gardłem, ale też nos, a nawet jama ustna czy uszy. Trzeba wiedzieć wiele, bo laryngologia w Bydgoszczy się rozwija i zawsze trzeba być o krok dalej od swojej konkurencji.
Raz jak szłam ulicą, to widziałam szyld Otolaryngolog Bydgoszcz z numerem telefonu i zastanawiałam się, czy mój wujek jest jakimś rankingu lekarzy i czy można taki ranking stworzyć, żeby do wujka więcej pacjentów przychodziło. Oczywiście wiadomo, że laryngolog musi być kompetentny, dobry, przyjazny dla pacjentów, a przede wszystkim powinien być skuteczny w leczeniu każdego który się do niego zgłosi. Nie może pozwolić by jego dziedzina otolaryngologia w Bydgoszczy stała się niepoważną częścią nauki. Nie może pozwolić na to, aby jego pacjenci wyjeżdżali do innych lekarzy, a może nawet do innego miasta. Myślę, że mój wujek to wie, dlatego jako laryngolog jest bardzo znany w Bydgoszczy, a moja siostra mówiła, że w technikum mówią o nim, że otolaryngologia Bydgoszcz dzięki niemu rozkwita. Wspaniałą sprawa mieć takiego krewnego, który motywuje cię do nauki, do zdobywania wiedzy, która później pozwoli na uzyskanie możliwości prowadzenia swojego gabinetu lekarskiego w Bydgoszczy.

Myślę, że laryngologia to kurs, który ja też będę obierała w swojej karierze. Może jak już siostra będzie miała swój prywatny gabinet, a to i ja się do niej dopiszę, będziemy mogły razem go prowadzić!


Opublikowano

w

przez

Tagi: