makijaż permanentny

Makijaż permanentny chętnie wybierany przez poznanianki

Witam bardzo serdecznie, mam na imię Marlena i już od ponad dziesięciu lat prowadzę mały salon kosmetyczny w mieście Poznań.

Makijaż permanentny w Poznaniu to moja specjalność

makijaż permanentnyDo tej pory w moim salonie dokonywałam standardowych zabiegów kosmetycznych takich jak, makijaż permanentny Poznań, czy też manicure hybrydowy. Mój salon kosmetyczny, przez długie lata cieszył się bardzo dobrą renomą. W roku 2008 zdobyłam nawet prestiżowy tytuł dobra kosmetyczka Poznań 2008. Przez długi okres byłam zadowolona ze swojej działalności, jednak z roku na rok w naszym mieście, przybywała niezliczona liczba salonów kosmetycznych, prezentujących naprawdę szeroki wachlarz usług, między innymi taki zabieg, jak mezoterapia igłowa.
Dlatego też, postanowiłam, że czas coś ze sobą zrobić, rozwinąć, się, bo chociaż zostały przy mnie moje wierne długoletnie klientki, to jednak, konkurencja z miesiąca na miesiąc zaczynała zbierać swoje żniwa. Z reszta wcale się nie dziwię, salony sieciowe, oferują ceny, których nikt nie może przebić. Postanowiłam, więc zapisać się na studia z zakresu kosmetologii, żeby po ich ukończeniu poszerzyć zakres swoich usług w salonie. Za rok mam nadzieję, skończę studia i z tego miejsca chciałabym prosić was drogie kobiety o pomoc. Chciałbym abyście powiedziały mi, z jakich usług kosmetycznych najczęściej korzystacie, oraz jaki jest wasz stosunek, do takich zabiegów, jak wspomniana wcześniej mezoterapia igłowa? Będę bardzo wdzięczna za wszystkie udzielone przez was odpowiedzi. Od lat zależało mi na tym, aby mój salon kosmetyczny był miejscem, z którego wychodzi tylko zadowolona klientka.

Chcę się ciągle rozwijać, bo kto stoi w miejscu ten nie jest w stanie wprowadzać innowacyjnych zmian. Liczę na to, że niedługo będę niekwestionowaną liderką w swoim mieście. 


Opublikowano

w

przez

Tagi: