pałac na sprzedaż

Co nowego w telewizji czyli stylowy pałac na sprzedaż

W telewizji możemy dowiedzieć się wszystkiego. Na przykład tego, że jakiś zamek na sprzedaż jest do nabycia w okazyjnej cenie. Zastanawiałam się z siostrą, ile trzeba by mieć pieniędzy, by człowieka stać było na takie zamki na sprzedaż, bo są przepiękne, ale muszą być masakryczni drogie.

Stylowy pałac na sprzedaż musi być drogi

pałac na sprzedażMoja siostra śmieje się z tego mówiąc, że mam pomyśleć ile sprzątania będzie w takim miejscu. Może jeszcze stylowy pałac na sprzedaż, bo w nim to już w ogóle można jeść z ziemi, i nic innego byśmy nie robiły tylko sprzątały. Bo jak już byśmy te pałace na sprzedaż wzięły, to nie stać by nas było na sprzątaczkę, ani nawet na jedzenie. Czyste bankructwo, i tyle z królewskiego życia. Niby są tanie dworki na sprzedaż, ale jak na nasze możliwości, to też jest na pewno drogo. Czasem to głupoty pokazują, i nie ma co obejrzeć, Nieraz te same filmy puszczają w kółko, i człowiek aż zna je na pamięć. Jak tak się usiądzie wieczorem, to najchętniej by się obejrzało jakiś sensacyjny film, który dopiero wyszedł z kin, a nie te same programy o gotowaniu, które w ogóle mnie nie interesują. Albo te programy dla śpiewaków. Nie wiem po co to komu, i czy ktoś to w ogóle ogląda. No ale ja jestem facetem, to może jakoś inaczej to odbieram. Baby to w sumie lubią ploteczki, więc dla nich to pewnie gratka oglądać coś takiego, a potem plotkować między sobą, kto jak zaśpiewał, albo jak ugotował. Moja żona właśnie należy do takich kobiet. Jej ulubionym zajęciem jest plotkowanie na temat tego, co widziała w telewizji. Staram się ją strofować, ale to nic nie daje, to dla niej całe życie, te ploteczki.

No cóż, nic się nie zrobi taka już jest. A ja chyba będę oglądał różne filmiki w internecie, tam przynajmniej mogę sobie wybrać, co będę widział, a czego nie. Bo w telewizji to nie ma samowolki.


Opublikowano

w

przez

Tagi: