mikrodermoabrazja

Siostra Moniki wykonała mi mikrodermabrazję

Nazywam się Wioleta i w biurze pracuję razem z Moniką. Bardzo się lubimy i Monika ostatnio opowiadała, że miała robione różne fajne zabiegi na twarz. Okazało się, że jej siostra jest kosmetyczką i wykonała jej zabieg powiększania ust.

Mikrodermoabrazja była mi potrzebna

mikrodermoabrazjaMoniki siostra ma dużą ofertę. Jest do wyboru między innymi mikrodermabrazja, peeling kawitacyjny, makijaż permanentny oraz mezoterapia, która jest ostatnio ceniona. Siostra Moniki na razie dojeżdża do klientek, które mieszkają w Szczecinie i nie tylko, ale chce otworzyć salon kosmetyczny, ponieważ dzięki temu będzie mogła wykonywać więcej zabiegów i na pewno będzie miała więcej klientek. Od Moniki dostałam namiar na jej siostrę i postanowiłam, że zadzwonię do niej, bo mikrodermabrazja była mi potrzebna a ostatnio nie miałam czasu. Umówiłam się z nią na piątek, miała do mnie przyjechać z całym sprzętem. Kiedy miałam robiony zabieg siostra Moniki mi opowiadała, że będzie miała gabinet kosmetyczny w Szczecinie i już nawet znalazła odpowiedni lokal. Ucieszyła się, ponieważ w jej ofercie ma się pojawić depilacja laserowa i potrzebuje do tego stałego miejsca. Przez 3 dni po zabiegu nie mogłam się malować, ale to nie był problem, ponieważ rzadko to robię. Po upływie tego czasu moja cera cera wyglądała rewelacyjnie. Była zdrowsza, gładsza i promieniejąca. Jak już Moniki siostra będzie miała gotowy salon kosmetyczny w centrum Szczecina, to na pewno się do niej zgłoszę na kolejne zabiegi. Dziewczyna jest bardzo zdolna i widać, że zna się doskonale na tym co robi. W pracy Monice opowiedziałam o spotkaniu z jej siostrą i o tym jaka jestem zadowolona z zabiegu.

Dobrze mieć swoją zaufaną kosmetyczkę, do której zawsze mogę iść na zabieg i mieć pewność, że wszystko będzie dobrze i fachowo przeprowadzone.

Więcej o mikrodermoabrazji na stronie ikeszczecin.pl


Opublikowano

w

przez

Tagi: